Piknik na Zdrowie 2007

StartTak byłoPiknik na Zdrowie 2007Piknik na Zdrowie 2007

pikniknazdrowie_logo.jpg
Ponad tysiąc osób odwiedziło Piknik na Zdrowie, imprezę która odbyła się 23 czerwca w Parku Zielonym, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie.


Organizatorem Pikniku była Akademia Medyczna w Gdańsku, przy wsparciu firmy Polpharma, Urzędu Miasta i Elektrociepłowni Wybrzeże.

Obok prezentacji poświęconych profilaktyce zdrowotnej odbyły się pokazy badań naukowych prowadzonych przez pracowników AMG. Wykonywano także badania profilaktyczne, udzielano konsultacji i porad lekarskich oraz prezentowano nowinki medyczne.

Nie zapomnieliśmy także o rozrywce. Specjalnie dla nas wystąpili tancerze z TangoClub’u i SalsaClub’u. Razem z tancerzami uczyliśmy się tanga i salsy. Natomiast siłownia Kolaseum zaprosiła nas do obejrzenia występu młodych adeptek fitness ze szkoły Aleksandry Kobielak. Nie zabrakło też cieszących się co roku dużym powodzeniem pokazów ratownictwa medycznego. Na zakończenie festynu zagrał zespół Żuki.

Podczas pikniku zaprezentowały się jednostki AMG, kilka firm oferujących zdrową żywność oraz firmy kosmetyczne. Można było zjeść chrupiący chlebek, spróbować makaronów razowych oraz skosztować soków ze świeżych owoców. Odwiedziła nas również Fundacja Dogtor. Opiekunowie z pieskami pojawili się w okolicach placu zabaw w Zielonym Parku.

*Program Pikniku na Zdrowie 2007* (3,06 MB)

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Pikniku na Zdrowie, sponsorom i mieszkańcom Trójmiasta. Zapraszamy ponownie za rok.

Jak dojechać?

Zobacz kampus